Botrányhős
vígjáték
vígjáték
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. március 30. vasárnap, 17:00
A Botrányhős című vígjátékban Klem Viktor idézi meg Marlon Brando legendássá vált karakterét, meséli el különleges életét, és teszi mindezt sok humorral, stand–up-szerűen.
Egy parasztfiú meséje ez, aki trágyás csizmában elindult a családi házból, hogy nyers modorával, tehetségével és vonzó karizmájával meghódítsa a Broadwayt és Hollywoodot.
Marilyn Monroe, Charlie Chaplin, Francis Ford Coppola és J. F. Kennedy is feltűnnek a történetben.
A huszadik század egyik legnagyobb filmsztárja, botrányhőse és ikonja lett Brandóból, csillaga örökre Hollywood égboltjának legékesebb helyén ragyog.
Alkotók
Marlon Brando szerepében Klem Viktor
Marlon Brando–Robert Lindsey E dalra tanított anyám című önéletrajza felhasználásával a szövegkönyvet készítette: Klem Viktor
Fordító: Upor László
Zeneszerző: Szitha Miklós
Koreográfus: Szőllősi Krisztina
Asszisztens: Égető Fanni
Rendező-látványtervező: Vecsernyés János
Producer: Orlai Tibor
Az Orlai Produkció vendégjátéka Thomas Bernhard kultikus szövege, A színházcsináló alapján készült. A címszerepet Alföldi Róbert játssza, a rendező Pelsőczy Réka.
Szabó Borbála legújabb drámája érzékenyen és játékosan vezet végig bennünket egy évszázadon, miközben a háttérben a 20. századi magyar történelem eseményei zúgnak, suttognak, néha pedig üvöltenek.
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
A Marimama Járai Máté jutalomjátéka, melyben legendás nagymamájához, Törőcsik Marihoz fűződő kapcsolatáról vall.
Te fogod megismerni elsőként az új évadot! Legyél egy estére te is színházi hírvivő! Idén, rendhagyó módon a sajtónak és…
Pietro Mascagni MESSA DI GLORIA / PARASZTBECSÜLET Koncertszerű előadások magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!