Cantemus 50 - Adventi hangverseny
Az advent varázsához ösztönösen kapcsolódik az éneklés élménye. Aki pedig volt már valaha Cantemus koncerten, az tudja, hogy a kristálytiszta hangokon lélekbe lopózó csoda igazi katartikus élményhez vezet. több
Az advent varázsához ösztönösen kapcsolódik az éneklés élménye. Aki pedig volt már valaha Cantemus koncerten, az tudja, hogy a kristálytiszta hangokon lélekbe lopózó csoda igazi katartikus élményhez vezet. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. december 5. csütörtök, 19:30
A Cantemus kóruscsalád műsora ezúttal is a legnemesebb, lélekemelő karácsonyi dalokból szerveződik, hogy kicsik és nagyok hangján, világszínvonalú produkciókon keresztül emelje szívünket az égig, teljesítve a feladatot mely a Zeneakadémia Nagytermének falán olvasható: Sursum Corda!
I. félidő
Cantemus Gyermekkar
Benjamin Britten: A Ceremony of Carols
Pro Musica Leánykar
Kodály Zoltán: Angyalok és Pásztorok
Gustav Holst: Ave Maria
Randall Thompson: Alleluia
Kocsár Miklós: Salve Regina
Cantemus Vegyeskar
J.S. Bach: Air a D-dúr zenekari szvitből
Sergei Rachmaninoff: Bogoroditse Djevo
Javier Busto: O magnum mysterium
II. félidő
Cantemus Gyermekkar
Kocsár Miklós: Karácsonyi dalok
Cantemus Vegyeskar
Kutrik Bence: Canticum novum
Morten Lauridsen: O magnum mysterium
John Rutter: Creator of Light
Gyöngyösi Levente: Puer natus
Összkar
J.F. Wade - Szabó Soma: Ó jöjjetek hívek
John Rutter: Candlelight Carol
F. Gruber: Csendes éj
hárfán közreműködik: Vigh Andrea
zongorán közreműködik: Tóth Donát
orgonán közreműködik: Tóka Ágoston
Megható, humoros és inspiráló igaz történet barátságról, összetartásról, és arról, hogy néha a legmerészebb ötletek hoznak valódi változást.
Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.
Musical két felvonásban
10+ Bemutató: 2025. október 11. Bábtechnika: maszk, óriásbáb, pálcás báb
operett bemutató 2025. október 10. időtartam: 190 perc, egy szünettel
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!