Program


Dr. Almási Kitti - Újratervezés

Dr. Almási Kitti - Újratervezés

Indul az új év, tele vagyunk fogadalmakkal, vágyakkal azzal kapcsolatban, hogy 2025-ben végre lefogyunk, kevesebbet fogunk dolgozni, társat találunk, boldogabbak leszünk... Van, akinek sikerül, de sokaknak nem. Min múlik ez?  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. január 17. péntek, 18:00

Valóban a saját céljainkért küzdünk, vagy mások elvárásainak akarunk megfelelni? Milyen szerepe, mekkora jelentősége van a rövid, közép- és hosszútávú terveknek? Érdemes ezeket szövögetni?

Egy válás, egy betegség sokszor képes lerombolni azt, amit addig az életünkről gondoltunk… újra kell definiálnunk magunkat ahhoz, hogy végre a helyes irányba tudjunk elindulni az új esztendőben, a valódi céljaink megvalósítása felé. Minden kezdet nehéz, ezt már sokat hallottuk, de hogy lehet megkönnyíteni és hogyan váljunk kitartóvá?

Vendégünk, Dr. Almási Kitti klinikai szakpszichológus, író, előadó, akivel ezeket a sokunkat érintő, foglalkoztató kérdéseket járjuk körbe a 2025-ös esztendő első önismereti előadásán. Tartson velünk, kérdezzen ön is, hogy jól induljon az éve! Várjuk szeretettel!

Műsorvezető: Németh Szilvia

VÁRJUK ÖNÖKET SZERETETTEL!

Ajánlatunk


A hegyek között, egy eldugott alpesi szállodában eseménydúsan telnek a napok. Bár mindenki pihenni jött, de senki nem talál nyugalmat, pedig a körülmények adottak lennének a tökéletes kikapcsolódáshoz. Házaspárok, barátok, üzletfelek és művészek nyaralnak együtt, már nem először, de talán most utoljára, mert ezen a nyáron néhányuk sorsa menthetetlenül és végzetesen összegabalyodik.

Johann Sebastian Bach – Felix Mendelssohn-Bartholdy MÁTÉ-PASSIÓ Oratórium két részben, német nyelven, magyar, angol és német felirattal

vígjáték két részben

Ajánló


A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.

„Ha én egyszer kinyitom a számat…” – és Regős Bendegúz tényleg ki is nyitja. A nagyszájú kamasz kimarad az iskolából,…

A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!