Én és a kisöcsém
Eisemann Mihály – Szilágyi László: ÉN ÉS A KISÖCSÉM
operett
A Budapesti Operettszínház vendégjátéka.
Eisemann Mihály – Szilágyi László: ÉN ÉS A KISÖCSÉM
operett
A Budapesti Operettszínház vendégjátéka.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. július 25. szombat, 20:30
"Én és a kisöcsém,
Fütyülünk a nőkre az idén…"
Az Én és a kisöcsém 1934-es százas szériát megért operettszínházi ősbemutatója óta is rendületlenül vissza-visszatérő sikerdarabja a magyar színházak repertoárjának. Hogy mi lehet a mű örök sikerének titka? Talán az, hogy ebben a darabban minden együtt van, ami a zenés előadásokat élteti - jól megrajzolt, eredeti figurák, fergeteges humorral megírt fordulatos történet és szellemes szövegű örökzöld slágerek.
Főbb szerepekben:
Simon Panna
Mészáros Árpád Zsolt
Peller Anna
Janza Kata
Peller Károly
Csonka András
Benkóczy Zoltán
Közreműködik a Színház ének-, balett- és zenekara.
Karmester, zenei vezető: Bolba Tamás
Koreográfia: Lőcsei Jenő
Rendező: Réthly Attila
Jegyár: 6.500 Ft / 5.000 Ft
Bartók Béla A kékszakállú herceg vára Opera IC Audiofil sorozat
bemutató: 2026. február 22. előadás: 2026. július 17., 18. tervezett esőnap: 2026. július 19.
Dumaszínház est
Az Elvált Nők Klubja - a kultfilmhez hasonlóan- egy fergeteges musical három nő történetéről, akik kénytelenek újra felépíteni saját életüket.
Képzelj el egy napot, amikor minden kisállat egyszerre kotkodál, brekeg, hápog, toporog, vitatkozik, segít – és persze elázik!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!