Program


Aktuális előadások



Rendező: Émilie Noblet
Szereplők: Louise Bourgoin, Xavier Lacaille, Francesco Montanari, Noémie Lvovsky

Delphine, a kiábrándult irodalomtanárnő jól bevált üzletet köt a diákjaival: békén hagyják, ő pedig 20-ból 19 pontot ad nekik. Ám a terv visszafelé sül el, amikor kiváló, de nem valós eredményeivel az osztálya kijut a nápolyi latin világbajnokságra. Súlyosbítja a helyzetet, hogy az igazgatónő túlbuzgó unokaöccsét választják ki kísérőnek. Hogy ne hagyja veszni lehetőséget, és mindenekelőtt megmentse kényelmes pozícióját, Delphine csak egyetlen megoldást lát: csalni!

A klasszikus francia vígjátékok legszebb hagyományait követi ez a film, mely leginkább az 1980.-as ÉRETLENEK -el hagyományait követve, vígjátéki eszközökkel mutat rá, egy napjainkat meghatározó, az oktatás minőségét és a „kevésbé” elhívatott pedagógusoknak görbe tükröt mutató problémára.

Bemutató dátuma: 2025.01.23.

Forgalmazó: Pannonia Entertainment

Ajánló


L'attachement francia dráma, 105 perc, 2024 francia nyelven, magyar és angol felirattal

Sarah Bernhardt, la divine francia romantikus életrajzi dráma, 98 perc, 2024 francia nyelven, magyar és angol felirattal

C'è ancora domani olasz vígjáték, filmdráma, 118 perc, 2023 olasz nyelven, magyar felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!