Program


IMI, MONDJ EGY VERSET - Csuja Imre önálló estje
2

IMI, MONDJ EGY VERSET - Csuja Imre önálló estje

Az előadás hossza 80 perc, szünet nélkül.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. január 27. péntek, 18:00

Csuja Imre verssel él és versben gondolkodik kicsi gyerekkora óta, mióta esténként falusi házukban a nagymamájától tanult verseket, meséket, a család és a szomszédok nagy nyilvánossága előtt elmondhatta. Hamar megtanulta, milyen az, kiállni és mondani! A vers, a versről való gondolkodás később színészi pályáján is végigkísérte. Önálló estjének egyik ihletője, az utcán, tanyán, gyárban, üzletben - szóval bárhol lehet verset mondani élménye, a másik pedig a versről való beszélgetés: Ady Endre és Babits Mihály, a két költőzseni kapcsolódási pontjai. 

--

Helyszíni jegyvásárlás: január 11-től szerda, csütörtök, péntek 9.00 - 15.00 óra között, illetve az előadás előtt egy órával. A helyszínen csak készpénzes fizetés érhető el!

Online már OTP és MKB SZÉP-kártyával is megválthatja jegyét előadásainkra!

Ajánlatunk


Kilencedik alkalommal rendezi meg nagyszabású jótékonysági gálaestjét a Színházi Dolgozók Szakszervezete (SzíDoSz) június 3-án a Vígszínházban. A cél idén is a nehéz helyzetbe került, egészségügyi okokból rászoruló színházi háttérdolgozók támogatása. Együtt a színpadért – amely nemcsak a segítségnyújtásról, hanem a színházi világ sokszínűségének és erejének ünnepléséről is szól.

félig mese, félig musical 9-99 éves korig

Bodó Viktor új előadása az önsegítő függő csoportok mintájára és igaz történetek alapján készül. A csoport olyan szélsőséges karakterek találkozóhelye, akik egyébként soha nem ülnének le egymással. Történeteikben a reália keveredik a mindennapi abszurddal, a dráma a tragikomédiával. Egy ilyen kétórás gyűlésen megtörténhet minden, ami csak elképzelhető, és az is, ami nem.

Ajánló


– legenda két részben, ősbemutató –

A színpadon négy díva, négy csodálatos nő, akik mesterei a humornak és varázslatosan énekelnek…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!