Program


Katona Csaba előadása: Ahogy a hétköznapi emberek látták: Az I. vh. naplókban és emlékiratokban

Katona Csaba előadása: Ahogy a hétköznapi emberek látták: Az I. vh. naplókban és emlékiratokban

2024 szeptemberétől decemberéig folytatódnak Katona Csaba történész ismeretterjesztő előadásai a KMO-ban.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. szeptember 25. szerda, 18:00

KATONA CSABA ELŐADÁS-SOROZATA

Katona Csaba történész előadásai országszerte egyre népszerűbbek. Szórakoztató előadásai kézen fogva vezetnek át a magyar történelmen. Az öltözködéstől a gasztronómián át, a szerelmi életig mindennel foglalkozik tudományos igénnyel. Köszönhetően alapos levéltári kutatómunkájának, mely nem csupán a hivatalos feljegyzésekből, hanem a fennmaradt magándokumentációkból áll.

Következő alkalom:
09.25. szerda, 18.00: Ahogy a hétköznapi emberek látták: Az I. világháború naplókban és emlékiratokban

Ajánlatunk


A Fővárosi Nagycirkusz idén karácsonyra az egyik legszebb és legismertebb Grimm-mesét varázsolja a közönség elé, a szorgos és a lusta lányról szóló Holle anyót.

Hét művész, hét különböző nézőpont és kifejezési forma egyesül ebben a műsorban, hogy közösen beszéljünk a hagyományainkról. Magyarország legszebb táncai, zenéi kerülnek terítékre új folklórelőadásunkban, mely határon túli táncantológiáink ívét hivatott méltón zárni.

Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!