Két úr szolgája
Carlo Goldoni: Két úr szolgája
komédia
Carlo Goldoni: Két úr szolgája
komédia
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. november 4. szerda, 19:00
Goldoni klasszikus remekművében a történet fonalát egy leleményes életművész kuszálja össze. A vígjáték éhenkórász főhőse egy szép napon azon kapja magát, hogy egyszerre két munkaadója is akad, ráadásul egyik főnök sem tud a másikról. Később pedig még az is kiderül, hogy az egyik „úr” álruhába öltözött nő, aki szerelmes a másik főnökbe, ami már önmagában elég lenne egy kiadós komédiához, de a szolga két úr közötti pendlizése még több humoros helyzetet és félreértést okoz.
Goldoni ezzel az 1746-os darabjával új műfajt teremtett: a polgári vígjáték műfaját.
Gothár Péter rendező egyedi humora és a Vígszínház fiatal tehetségeinek játékkedve garantálja, hogy fergetegesen
szórakoztató este vár majd a nézőkre.
Bemutató: 2014. december 7.
A történet generációkat köt össze! Simba kalandja a barátságról, bátorságról és felelősségvállalásról szól, miközben az Oscar- és Grammy-díjas legenda Elton John felejthetetlen dalai és Lebo M ikonikus dallamai varázsolják el a kicsiket és a nagyokat egyaránt.
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
Gioachino Rossini OLASZ NŐ ALGÍRBAN Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
Bartók Béla A kékszakállú herceg vára Opera IC Audiofil sorozat
Képzelj el egy napot, amikor minden kisállat egyszerre kotkodál, brekeg, hápog, toporog, vitatkozik, segít – és persze elázik!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!