Program


Konyha - Vissza a konyhaasztalhoz / HEY, JUNE!

Konyha - Vissza a konyhaasztalhoz / HEY, JUNE!

A házibulik legjobb helyszínéről elnevezett tizenöt éves Konyha fokozatosan vált mára tömegeket megszólító zenekarrá. Ez az este kiszakadás lesz a folyamatos pörgésből: intim, történetmesélős koncert, visszatérés ahhoz a bizonyos konyhaasztalhoz, ahol minden elkezdődött.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. június 10. kedd, 20:00

A színpadon berendezett stilizált konyhában láthatjuk a három zenészt, akik legfontosabb dalaikon keresztül mesélik el történetüket. A trió mindig hangsúlyozza, hogy megszólalása hármuk kémiájára épül, benne mindenki egyformán fontos – mindhárman a színpad elején, egy sorban foglalnak helyet. Ezúttal mindegyiküknek lesz saját blokkja, amelyben dalokat választanak – és koncepciót a dalok előadásához. A közel nyolcvan dalos repertoárból harminc szerzemény szólal meg – a házikedvencek ugyanakkora eséllyel, mint a slágerek.

dob, vokál Badics Márk
basszusgitár, gitár, vokál Haller Dániel
ének, gitár Szepesi Mátyás

Közreműködők:
harsona Barbinek Gábor
szaxofon Mester Dániel
trombita Subicz Gábor
billentyűk, ének Szebényi Dániel
szaxofon, fuvola Ávéd János

Rendező: Müpa

Ajánlatunk


A Terepasztal lovagjai – 35 év szélmalomharc „A kezdetekkor így hívtunk magunkat, és úgy tűnik, A terepasztal lovagjai még mindig velünk élnek…”

A várakozás izgalmát idézve, angyalokkal keringőt járva csillagok fényességében, játszva elmerülni a karácsonyi csodavilágban. A Magyar Állami Népi Együttes Csodaváró betlehemese időnként bohókás, máskor lélekmelengető pillanatokon keresztül számlál vissza Jézus születésének éjszakájáig.

Hans Zimmer filmzenei koncert Budapesten! Ne hagyja ki ezt az egyedülálló estét, amely a legikonikusabb filmzenék világába kalauzolja el Önt.

Ajánló


Egy igazán szívmelengető, csodálatos élmény karácsony estéje előtt pár nappal a leggyönyörűbb, ünnephez kötődő zenékkel.

Egy magányos csavargó, akinek semmije sincs – csak a szíve. Egy árva kisfiú, aki minden szeretetre éhes. Egy hideg, szürke…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!