Legyetek jók, ha tudtok!
Volt egyszer egy pap, évszázadokkal ezelőtt. Nem érdekelte a pompa és a csillogás, karrier csak az árva gyerekek nevelése és a jó keresése. Ám amióta világ a világ, az ilyen embernek meggyűlik a baja az Ördöggel..
Volt egyszer egy pap, évszázadokkal ezelőtt. Nem érdekelte a pompa és a csillogás, karrier csak az árva gyerekek nevelése és a jó keresése. Ám amióta világ a világ, az ilyen embernek meggyűlik a baja az Ördöggel..
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. június 20. szombat, 21:00
Forgách András: Legyetek jók, ha tudtok!
A Budaörsi Latinovits Színház előadása
Volt egyszer egy pap, évszázadokkal ezelőtt. Nem érdekelte a pompa és a csillogás, karrier csak az árva gyerekek nevelése és a jó keresése. Ám amióta világ a világ, az ilyen embernek meggyűlik a baja az Ördöggel...
Volt egyszer egy olasz film,évtizedekkel ezelőtt, amely közismertté tette ennek a papnak a történetét. Nagy sikert aratott Magyarországon is. És most születik egy előadás Budaörsön,ahol elmeséljük ennek a kalandos sorsú papnak, Néri Szent Fülöpnek az életét zenével és sok-sok gyerekszereplővel. Legyetek jók, legalább egyszer az életben!"
Gyerekszereplők: Kovács Veronika, Bakos Boglárka, Nagy Szonja, Nagy Mira, Várnagy Blanka, Puskás Eszter, Solymosi Julcsi, Palugyai Sári, Kovács Donát, Beke Lilla, Bayer Zsuzsi, Szabó Gergő, Lukács Réka, Gutiu Ivett, Oláh Levente, Hoffmann Dávid, Szabados Kira
díszlettervező: GÖRÖG FERENC GÁBOR, HAJDU BENCE
jelmeztervező: TORMA MÁRIA, NAGY ADRIENNE
fordító: FORGÁCH ANDRÁS
dalszöveg: VÁRADY SZABOLCS
az eredeti dal szerző: ANGELO BRANDUARDI
art-work: GÖRÖG FERENC GÁBOR
koreográfus: CORTES SEBASTIAN
zenei vezető: LENGYEL ZOLTÁN
zeneszerző: MELIS LÁSZLÓ
A humorral átszőtt zenés mesejáték manapság különösen aktuális, hiszen hány és hány „szingli királylány” várja a mesebeli herceget..
Előadás hossza: 60 perc Kategória: 4 éves kortól Bemutató: 2026. április 26. 11:00
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
Érzelmekkel teli, romantikus történet szerelemről, veszteségről és újrakezdésről.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!