Program


Majka 2050

Majka 2050

Majka hét év után hatalmas koncerttel tér vissza az Arénába!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. március 8. szombat, 20:00

Majka 2050

Magyarország egyik legnépszerűbb előadója 2025. március 8-án visszatér a Papp László Budapest Sportarénába a 2050 című, jövőbe mutató koncertjével. Majka az este során az innovatív látványvilággal és a modern technikai megoldásokkal kiegészített show-val mindenkit elrepít a jövőbe.

Majka mindig is híres volt arról, hogy folyamatosan megújul, és ez alól a mostani nagykoncert sem lesz kivétel: a közönség egy egyedülálló show élményét is megtapasztalhatja, a legmodernebb fény- és hangtechnikával, látványos effektekkel és egyedi, vizuális elemekkel tarkítva.

A 2050 című koncerten természetesen elhangzanak a legnagyobb slágerek, mint például a Belehalok, a Mindenki táncol vagy a Füttyös, de a műsorban új dalok is helyet kapnak, mindezek egy valóban futurisztikus vizuális hatásokkal megfűszerezve.

Hazánk első számú rappere 2025. március 8-án az Arénában egy igazi közös utazást ígér a jövőbe, gyere el és éljük át együtt, hogy milyen is 2050.


* Az időpont változtatás jogát fenntartjuk!

Ajánlatunk


A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!

Óriási sikerrel mutatkoztak be a BIAK Akadémia növendékei a CIRCUSCHOOL The Greatest Hits Show produkcióval a Fővárosi Nagycirkuszban! Két teltházas bemutató előadáson látta, s ünnepelte vastapssal a nagyérdemű publikum az ifjú artista és színész tehetségeket. Szarvas Város Különdíjával kitüntetett Akadémiánk a Szarvasi Vízi Színházban mutatja be a produkciót, ahol nemzetközi fesztiválok és fellépések előtt álló ifjú artistáink legsikeresebb műsorszámaiból válogatunk!  A klasszikus cirkuszművészet mellett a kortárs cirkusz formanyelve is helyet kap az előadásban, hiszen a műsor első részében az elmúlt évszázad magyar artistaművészetének főbb eseményeit eleveníti fel a korszak legsikeresebb slágeréiből válogatva Száz év című újcirkuszi produkciónk a Budapest Cirkuszművészeti Főiskola konferanszié szakos hallgatóinak előadásban. Július 3-án, csütörtök este találkozhat Akadémiánk újra a csodás közönségünkkel a lenyűgöző, Körös parti teátrumban! 

Ajánló


„Én öngyilkos leszek, anya.” Ezzel a mondattal egy őszinte és zavarba ejtő beszélgetés veszi kezdetét anya és lánya között. Az…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!