Mire gondol Alma?
Legkisebb nézőinket utazásra hívjuk saját elméjükbe, ahol mindegyik zugban ötletek és problémák várják őket. De mire jó egy ötlet? És mihez kezdjünk egy problémával? Ezekre keressük a választ.
több
Legkisebb nézőinket utazásra hívjuk saját elméjükbe, ahol mindegyik zugban ötletek és problémák várják őket. De mire jó egy ötlet? És mihez kezdjünk egy problémával? Ezekre keressük a választ.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2020. március 19. csütörtök, 15:00
Mire gondol Alma?
Csukd be a szemed, és gondolj egy kockára. Hopp, már ott is van! Most gondolj egy gömbre. Látod? Már gurul is. Most gondolj egy… mi ez? Hát ezt meg ki kérte? Honnan jött? Miért van itt?
Interaktív előadásunkra első színházi élményként gondolok. Bízom benne, hogy legkisebb nézőinknek is kedvet hozunk az álmodozáshoz...
Varsányi Péter rendező
Dramaturg: Pallai Mara
Zeneszerző: Tarr Bernadett
Jelmez- és bábtervező: Molnár Anna
Díszlettervező: Slárku Anett e. h.
Konzulens: Végvári Viktória
Rendező: Varsányi Péter
Szereplők:
Pájer Alma Virág
Pethő Gergő
A Szépség és a Szörnyeteg a Disney egyik legsikeresebb, legelbűvölőbb meséje, az első olyan animációs film, amelyet Oscar-díjra jelöltek a Legjobb film kategóriájában, és öt Grammy-díjat is kapott.
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
Dumaszínház est
Művészetek Háza Gödöllő Helyszín: Színházterem Esemény kezdése: 2026. 05. 28. (csütörtök) 19.00 Esemény kezdése: 2026. 05. 29. (péntek) 19.00
A Ránki-család hangversenye Takács-Nagy Gábor, Ránki Dezső, Ránki Fülöp, Klukon Edit
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!