Nosztalgia bérlet: Az asszony körbejár
Az asszony körbejár (Kézről kézre)
Bohózat a Pesti Művész színház előadásában.
több
Az asszony körbejár (Kézről kézre)
Bohózat a Pesti Művész színház előadásában.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2018. április 9. hétfő, 15:00
Veszélyes szerkezet egy gramofon. Alcide Chanal éppen üzenetet rögzít vele, hogy távol élő húgának esküvői gratulációt küldjön, de bekapcsolva felejti a felvevőt. Így azt is visszahallgatja később, amint felesége megbeszéli az esti randevút gyerekkori barátjával, Émile Renaux-val. Rajtaütés, rendőrség, ökölharc... Dominóként borulnak a házasságok, válnak Chanalék, Renaux-ék, kézről kézre járnak az asszonyok, és nincs megállás, mert minden szerető unalmas zsarnokká válik, amint férj lesz belőle.
Briliáns bohózat a francia vígjáték nagymesterétől a házasság természetéről.
A Fővárosi Nagycirkusz és a Kazanyi Állami Cirkusz közös produkciója, a MIRÁZS, a magyar és közép-ázsiai őstörténet legendás világába repíti a nézőt.
A következő RetroTorony időpontja: június 15. (szombat) A válogatott aznap délutáni mérkőzése után NÁKSI ATTILA Kölnből egyenesen Debrecenbe repül, hogy "Az éjjel soha ne érjen véget".
Dumaszínház est
Sacré Cœur : Son règne n'a pas de fin francia dokumentumfilm, 95 perc, 2026 francia nyelven, magyar felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!