Örömlányok végnapjai
A remek zenékkel fűszerezett vígjáték az ismert szerzőpárostól, garantált szórakozást nyújt a kikapcsolódni vágyó nézőknek.
A remek zenékkel fűszerezett vígjáték az ismert szerzőpárostól, garantált szórakozást nyújt a kikapcsolódni vágyó nézőknek.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2019. szeptember 27. péntek, 19:00
ÖRÖMLÁNYOK VÉGNAPJAI
zenés vígjáték két felvonásban
Valahol a Mátra alján lakik nénje. (Mint a mesében.)
Szépen lassan telnek napjai. (Mint a mesében.)
Nyugdíjazása után azonban úgy dönt,
nem engedi, hogy leírják. (Mint a mesében.)
Ezért megalapítja a Csöpike Csibéi Betéti társaságot,
– rövidítve Csöcsi Bt.-t –
melynek fő profilja...,
(...és ez innentől, már nem mese :-)
A remek zenékkel fűszerezett vígjáték az ismert szerzőpárostól, garantált szórakozást nyújt a kikapcsolódni vágyó nézőknek.
SZEREPLŐK
Csöpi - DÉVÉNYI ILDIKÓ
Bözsike - FODOR ZSÓKA
Rajnai doktor - SZŐKE ZOLTÁN
Lilu - FÁBIÁN ANITA
Ottokár - LÁSZLÓ CSABA
Klarissza - CSÁKI EDINA
Aladár - SZABÓ ARNOLD
Író-rendező: MORAVETZ LEVENTE
Zeneszerző: HORVÁTH KRISZTIÁN
Díszlet: Bényei Miklós
Jelmez: Molnár Gabriella
Koreográfus: Halmi Zoltán
Asszisztensek: Marinkovics Zsófi és Omódi Mariann
Hófehérke és a gonosz mostoha története, Kocsák Tibor fülbemászó zenéjére, ifj. Harangozó Gyula ötletekből kifogyhatatlan koreográfiájával, Velich Rita gyönyörű jelmezeivel, Kentaur varázslatos látványvilágával elevenedik meg. A Budapesti Operettszínház előadása
A zenekarban a brácsásokról születik a legtöbb vicc. Ők pedig megmutatják - a zenekar legmenőbb arcaiként-, hogy a brácsa képes virtuóz módon énekelni, dörögni és mindenkit leiskolázni.
Műsor: Robert Schumann: 3. (Esz-dúr, „Rajnai”) szimfónia, Op. 97 Richard Wagner A walkür – 3. felvonás 3. kép
The Devil Wears Prada 2 amerikai vígjáték, 120 perc, 2026 angol nyelven, magyar felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!