Program


Szerelmes levelek

Szerelmes levelek

Hernádi Judit és Gálffi László több mint tíz esztendeje játssza sikerrel a levél-drámát, bámulatos könnyedséggel ugrálnak térben és időben, lenyűgöző stílusban adják elő a két szerelmes történetét, akik a nézők előtt válnak felnőtté, szülővé, felelősségteljessé, és szenvedélyesen szerelmessé.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. július 10. szombat, 19:00

Romantikus levelezés két részben. Író: A. R. Gurney. Fordította: Vámos Miklós. Rendező: Mácsai Pál.  Előadók: Hernádi Judit, Gálffi László

Andy tíz évesen írja meg első levelét egy copfos kislánynak... a kamasz Melissa mindenét odaadná Andyért.... A sors elszakítja egymástól a két fiatalt, szerelmük levelekben lángol fel ismét, szakad meg, majd éled újjá. A fiú egyetemre jár, a lány a kisvárosban marad, a fiú megházasodik, a lány férjhez megy, a levelek azonban összekötik őket. Két teljesen különböző egyéniség, egymástól messze vezető életutak és a négy évtizeden át tartó levelezés. Ki tudja, hogy beteljesülhet-e valaha a szerelem, találkoznak-e sorsuk útjai.... A Love letters című kétszemélyes színdarab az amerikai szerző egyik leggyakrabban játszott műve, mely mosolyogtató és könnyfakasztó jeleneteivel a világ számos színházában aratott már hatalmas sikert.

Ajánlatunk


Jean Sibelius: Hat dal – Sydämeni laulu (Szívem dala), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: 103. (Esz-dúr, „Üstdobpergés”) szimfónia, Hob. I:103 Jean Sibelius: 2. (D-dúr) szimfónia, Op. 43

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Huszonkilenc éves basszusgitáros hölgy Indiából. A legtöbbeknek már ennyi információ alapján is azonnal Mohini Dey jut eszébe. Fiatal kora ellenére oldalakat lehete teleírni mindazon művészekkel és fesztiválokkal, akikkel és ahol kilencéves kora óta fellépett. Basszusgitáros édesapja kezdte egyengeti szakmai útját, amelyen eddig találkozott Steve Vai-jal, Zakir Hussainnel, Quincy Jonesszal, Vinnie Colaiutával és – nem utolsósorban – Borlai Gergővel.

Ajánló


vendégelőadás Akropolis Táncszínház jubileumi gálaműsor Bemutató a Szegedi Nemzeti Színházban: 2026. június 7.

Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!