Program


Színészbeszéd

Színészbeszéd

Ismert és ismeretlen szerzők visszaemlékezései a valamikori főiskolai, később egyetemi évekről. Mi folyt, illetve mi folyik ebben a rejtélyes intézményben, melyet ma Színház- és Filmművészeti Egyetemnek hívunk. Azonosságok és különbözőségek az elmúlt 60 évből.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. február 16. vasárnap, 19:30

A negyedéves színművész osztály vizsgaelőadása.

Játsszák:
Fröhlich Kristóf
Gombó Viola Lotti
Kenéz Ágoston
Lengyel Benjámin
Major Erik
Rohonyi Barnabás
Samudovszky Adrian
Staub Viktória
Tóth Zsófia
Váradi Gergely
Veszelovszki Janka

Osztályvezető tanárok: Pelsőczy Réka, Rába Roland

Rendezőtanár: Máté Gábor

Ajánlatunk


A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat a magyar szabadságért folytatott küzdelmeket mutatja be, felidézve azokat a meghatározó személyiségeket és történelmi jelentőségű családokat, akik évszázadokon át kiálltak az ország függetlenségéért.

Claude Magnier legendás bohózatában Louis de Funès 13 év alatt több mint hatszázszor játszotta Barnier szerepét – amit filmen később Sylvester Stallone tett ismertté az egész világon.

Magyar Nemzeti Táncegyüttes: A hűtlen feleség Bűnügyi táncdráma 70 perc

Ajánló


Találkozzunk szeptember 12-én a Bridge Gardenben!

A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt egy órával.

Olasz derű és klasszikus arányok: ezek jellemzik a Rossini, Haydn és Mendelssohn műveit tartalmazó műsort.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!