Újév az Operában
Újév az Operában
Újév az Operában
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. január 1. csütörtök, 20:00
Újévi invokáció az Operaházban: Csehy Zoltán felvidéki költőtől újonnan rendelt verssel, új balettbetéttel, a tudomány képviseletében Gulyás Balázs akadémikus, neurobiológus újévi üdvözletével, valamint Varga Judit zeneszerző erre az alkalomra írott új darabjával köszönti közönségét és a külföldön élő magyarokat a Duna Televízión keresztül a Magyar Állami Operaház teljes tagsága. A vokális szólisták a legjobb magyar operaénekesek lesznek, a karmester pedig az Opera megbízott főzeneigazgatója lesz.
Közreműködik: Mátray László, színművész
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
A MESEMONDÓ egy különleges zenei utazás lesz Caramel-lel, aki idén visszatér Margitszigetre. esőnap: július 15.
A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:
musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
Az ókori legenda kel életre a két felvonásos musicalben.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!