Program


Ünnep - a Budapest Bár új lemezének bemutatója
2

Ünnep - a Budapest Bár új lemezének bemutatója

November közepén jelenik meg a Budapest Bár új albuma Ünnep címmel. A (nem csak) karácsonyi hangulathoz illő lemezen 9 – részben magyar, részben angol nyelvű - feldolgozást és 4 új, a Budapest Bár tagjai által írt számot lehet majd hallani.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2016. december 12. hétfő, 19:00

Ezen a koncerten a lemez teljes anyagát bemutatja a zenekar 12 énekessel együtt. Ritka alkalom, hogy az egész Budapest Bár együtt lesz, sőt, erre az alkalomra visszatér Szalóki Ági is. A Farkas Róbert által vezetett zenekar mellett fellép Behumi Dóri, Ferenczi György, Frenk, Keleti András, Kiss Tibor, Kollár – Klemencz László, Lovasi András, Mező Misi, Németh Juci, Rutkai Bori, Szalóki Ági és Szűcs Krisztián.
Az Ünnep című lemezen olyan dalok szerepelnek, amit remélhetőleg nemcsak karácsonykor hallgatnak meg szívesen. A feldolgozások között szerepel Katona Klári, Piramis és Cseh Tamás dal, az angol nyelvűek pedig Tom Waits vagy Nat King Cole előtt tisztelegnek. A lemezre Ferenczi György, Kiss Tibor, Rutkai Bori, valamint a cimbalmos Farkas Mihály írtak új dalokat, amelyeket az ünnep, a karácsony és egy Mustanggal rallyző télapó ihletett.  A lemezre felkerült John Lennon és Yoko Ono emblematikus száma, a Happy Xmas (War is Over) Keleti András fordításában, a zenekar összes zenészének és énekesének előadásban Eljött az ünnep címmel.

A karácsonyi koncerten nemcsak szórakoztatni, hanem jótékonykodni is szeretne a Budapest Bár. Minden megvásárolt jegy nettó árából 1000Ft-ot a csepeli Majd megnövök óvódának adományozunk, és ennek az adománynak minden koncertlátogató részese lesz. Az ovi minden évben 50 gyereknek ad esélyt kitörni a nyomorból – ebben szeretnénk mi is segíteni.

A lemez természetesen megvásárolható lesz a koncerten is, de már előrendelhetó a zenekar webshopjából.

Fellépők: a Budapest Bár zenekar Farkas Róbert vezetésével, valamint Behumi Dóri, Ferenczi György, Frenk, Keleti András, Kiss Tibor, Kollár – Klemencz László, Lovasi András, Mező Misi, Németh Juci, Rutkai Bori és Szűcs Krisztián. Vendég: Szalóki Ági

Ajánlatunk


Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.

3+ 90 perc, 1 szünettel Bábtechnika: kesztyűsbáb, pálcás báb

Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.

Ajánló


A Láncreakció Vajda Katalin drámája, amely az atombomba feltalálásának körülményeit vizsgálja, és középpontjába Szilárd Leó, a zseniális magyar fizikus alakját…

musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc

Sacré Cœur : Son règne n'a pas de fin francia dokumentumfilm, 95 perc, 2026 francia nyelven, magyar felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!