Program


VIHAR avagy a bűnbocsánat színjátéka
9

VIHAR avagy a bűnbocsánat színjátéka

Szín: a halottak szigete Nápoly és Tunisz között, majd Milánó
Nápoly varázsló hírében álló hercegét cinikus árulással megfosztják hatalmától, és lányával együtt száműzik egy szigetre.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. február 17. szerda, 19:30

VIHAR avagy a bűnbocsánat színjátéka

Szín: a halottak szigete Nápoly és Tunisz között, majd Milánó
Nápoly varázsló hírében álló hercegét cinikus árulással megfosztják hatalmától, és lányával együtt száműzik egy szigetre.
11 év telik el, de a múltbeli sérelmek, a düh, a bosszúvágy nem csillapulnak. Egy hajótörés a trónbitorlókat a száműzött kezére játssza. Mi származhat ebből? Megtorlás, vagy megbocsátás? Igazságtétel, vagy vezeklés? Egy pók stratégiája bontakozik ki a szemünk láttára, egy háló, amely lassan foglyul ejt mindenkit.

Ajánlatunk


A Mars már a spájzban van! Az ember meghódította, nincs mit ezen szégyellni. És mint ilyen, kötelességünk, hogy az új bolygóra is azonnal, kultúrát közvetítsünk. A világ leggazdagabb emberei felkutatták azt a csapatot, akik már valami nagyon hasonló történelmi tettet végrehajtottak, azt a csapatot, akiknek már van tapasztalata, zord, kietlen vidéken elhinteni a színházcsinálás magvát, akik, ha Kaposváron első színész osztály tudtak lenni... akkor ez a Marson, gyerekjáték lesz nekik. Hogy miképp áll össze újra az osztály, és hogy bírkóznak meg a nagy feladattal??? ...kiderül a 20 éves diploma-találkozó végtermékéből... az ELSŐKBŐL LETTEK c. előadásból...

Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

A @LL3t4rgIA alkotóinak új előadása, a 4-6 a mai magyar fiatalok kilátásait vizsgálja az érettségi utáni időszakban. A produkció nemzeti és polgári ünnepeinken keresztül bontja ki kérdésfelvetéseit, és arra tesz kísérletet, hogy egy mai fiatal felnőtt nézőpontjából értelmezze: mit jelent ma magyarnak lenni. A helyszín a budapesti Nagykörút ikonikus pontja, a 4es6os kocsma, amely egyszerre kiindulópont és érkezési hely – akárcsak a várost átszelő villamos.

Ajánló


Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:

Marius von Mayenburg EX Fordította: Deés Enikő és Dömötör András

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!