Program


ZENEMÁNIA Beavató koncertsorozat 2. délelőtt

ZENEMÁNIA Beavató koncertsorozat 2. délelőtt

Beethoven szimfóniái talán a legjátszottabb darabok a teljes szimfonikus repertoárban. A Zenemánia következő sorozatában csak az első három mű kerül terítékre, alkalmanként egy. Végigkövetjük, hogyan lesz egy tehetségből lázadó, és egy lázadóból zseni.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. március 12. vasárnap, 11:00

Ennél izgalmasabb és forrongóbb korszaka Beethovennek nem volt később sem, a nagy ki- és átalakulások időszaka ez, sok bálványdöntögetéssel és sok új fogalom megalkotásával. Olyan fogalmak és irányelvek ezek, amelyek máig élnek és hatással vannak a jelen zeneszerzésére, így mindennapi életünkre, gondolkodásunkra is. Ezeket kutatjuk fel és találjuk meg a Zenemánia beavató hangversenyein Dinyés Dániel vezetésével, a Nemzeti Filharmonikusok tolmácsolásban.

Ludwig van Beethoven: II. (D-dúr) szimfónia, op 36.

Műsorvezető és házigazda: Dinyés Dániel

Az ifjú Beethoven

 

Ajánlatunk


A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.

BÚÉK Erkel! Óriási szilveszteri show-val búcsúztatja 2025-öt az ERKEL Az ország legnagyobb színházi szilveszteri bulijával búcsúztatja a 2025-ös évet az idén megalakult Erkel Színház. A BÚÉK Erkel! látványos showelemekkel, közös játékokkal és igazi sztárparádéval vár mindenkit. A BÚÉK Erkel! december 30-án este, 31-én pedig délután és este is hívja egy közös évbúcsúztatóra az érdeklődőket. Az Erkel művészei mellett Korda György és Balázs Klári is csatlakozik az év utolsó ünnepi pillanataihoz.

Eleinte minden világos, ki kinek a kicsodája, ám közbeszól a kémia, meg egy tudálékos szexuálpszichológus..

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!